Bu ilçede kitap okumak zorunlu!

Bu ilçede kitap okumak zorunlu!
Simav’da bulunan okullarda 6 yıl önce başlayan 15 dakikalık zorunlu kitap okuma kampanyası, devam ediyor.Abone ol

Kütahya Simav’daki okullarda 6 yıl önce başlayan 15 dakikalık zorunlu kitap okuma kampanyası, projenin başarıya ulaşmasına rağmen halen tüm hızıyla sürüyor.

Proj gebze gelinlikci e sayesinde Simav’ın ülke genelinde önemli başarılara imza attığını vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi, kalitenin artmasına, elde ettikleri üstün başarılara her sene yenilerini eklemelerine rağmen yeterli görmedikleri kampanyayı devam ettirmek suretiyle daha büyük hedeflere kilitlendiklerini söyledi.

2009-2010 eğitim döneminde YGS ve LGS’ de Simav olarak elde ettikleri başarı sayesinde Türkiye’nin pek çok ilini geride bırakmanın onur ve mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Şirikçi, ”2010-2011 eğitim döneminde daha üst başarılar hedefliyoruz. Bunun için de 15 dakikalık zorunlu kitap okuma kampanyamızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. Şube Müdürü arkadaşlarım ve zaman zaman da şahsen ben okullara giderek denetimlerde bulunuyoruz. İnsanın en büyük dostu kitaptır. Kampanya ile bunu sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.Kategori : GÜNCEL