Önce okuyun sonra yola çıkın!

  • Ana Sayfa
  • Önce okuyun sonra yola çıkın!
Önce okuyun sonra yola çıkın!
Karayollarında yapım ve onarım çalışmaları devam eden kısımlarda ulaşım kontrollü sağlandığı belirtildi.Abone ol

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları devam eden kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Erbaa-Niksar karayolunun 19-31. kilometrelerinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15 Ekime kadar 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatlerinde ulaşım 30 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü sağlanacak.

Marmaris-Gökova karayolunun 20-21. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 13.00-15.00 saatlerinde yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Elazığ şehir geçişinde 1-6. kilometrelerdeki yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılacak. Ulaşım, belediyenin imar yolundan verilecek.

Anadolu otoyolunun Abant Kavşağı ile Bolu Dağı Tüneli arasındaki Elmalık A Tipi Otoyol Hizmet Tesisinin yapımı ile ilgili köprü kirişlerinin yerine konulması çalışmaları ne ebay seo deniyle 4 Ekime kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılacak. Ulaşım, Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanacak.

Samsun-Ordu karayolunun 66-70. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun dağ bandı trafiğe kapatıldı. Ulaşım, deniz bandından iki yönlü sağlanıyor.

Zonguldak-Ereğli karayolunun 8-10. kilometrelerinde kurp iyileştirme ve heyelan çalışmaları nedeniyle ulaşım 08.00-19.00 saatlerinde aralıklı veriliyor.

Karacabey-Bursa karayolunun 35-38. kilometrelerindeki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Bursa-Karacabey istikametinden sol şeritten sağlanıyor.

Tirebolu-Torul yolundaki asfalt yapım çalışmaları nedeniyle 18.00-24.00 saatlerinde yol trafiğe kapatılacak. Bekleyen araçlar için 20.00-20.15 ile 22.00-22.15 saatlerinde geçiş izni verilecek.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometrelerindeki patlatmalı yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 14.00-16.00 saatlerinde yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Gümüşova-Gerede Otoyolu'nun Bolu doğu (Çaydurt)-Bolu batı kesimlerinde 11 Ekime kadar sürdürülecek üstyapı çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak, ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü verilecek.

Anadolu otoyolunun Kaynaşlı kavşağı-1. Viyadük arası kesiminde termoplastik çizgi çalışmaları nedeniyle 2 Ekime kadar her iki yönde işin durumuna göre yolun sol ve sağ şeritleri taşıt trafiğine kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.

Söğüt-Korkuteli-Antalya karayolunun 9-11. kilometreleri, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 14.00-16.00 saatlerinde kapalı olacak.

Anamur-Aydıncık karayolunun 23-25. kilometrelerinde, bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle aralıklarla patlatma işlemi yapılacak.

Anadolu otoyolunun Yumrukaya-Çaydurt kesiminde yapılacak üstyapı iyileştirilmesi çalışmaları nedeniyle yarına kadar İstanbul-Ankara istikameti taşıt trafiğine kapatılacağından, ulaşım Ankara-İstanbul yönünde bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü verilecek.

Osmancık-Gümüşhacıköy karayolunun 4-5. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım 60 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü sağlanıyor.

Hasankeyf-Gercüş karayolunun 4-7. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 09.00-11.00 ve 14.00-16.00 saatlerinde araç geçişine izin verilmeyecek.

Ortaklar-Söke-Milas karayolunun 57-61. kilometrelerinde (Bafa Gölü) sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatlerinde yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 14-17. kilometreleri arasındaki (Karacabel Tüneli mevkisi) patlatmalı yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatlerinde yol kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılacak.Kategori : GÜNCEL