İstanbul dev kongreye ev sahipliği yapacak

  • Ana Sayfa
  • İstanbul dev kongreye ev sahipliği yapacak
İstanbul dev kongreye ev sahipliği yapacak
İBB Başkanı Topbaş, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Ortadoğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatının eş başkanlığını yürütüyor.Abone ol

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Eş-Başkanı olduğu, UCLG-MEWA (Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Ortadoğu ve Batı As all on 4 dental turkey prices ya Bölge Teşkilatı) adına, UCLG-MEWA Kongresi yarın İstanbul’da yapılacak.

Kongre, küresel ölçekte yerel yönetimlerin değerlerini, amaçlarını ve çıkarlarını korumayı hedefleyen UCLG’nin, Ortadoğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı UCLG-MEWA tarafından gerçekleştirilecek. Kongre’nin açılışında Eş-Başkan Kadir Topbaş bir konuşma yapacak.

Meksika öncesi son toplantı

Bu yıl 16-20 Kasım tarihlerinde Meksika’da yapılacak olan UCLG Dünya Kongresi ile Kentsel Gelişme Küresel Fonu hakkında da üyelere bir sunum gerçekleştirilecek. Ayrıca Çin, Almanya, İngiltere ve İran başta olmak üzere pek çok üye ülkenin destek mektubuyla aday gösterdiği Kadir Topbaş’ın UCLG Dünya Teşkilatı Başkanlığı’na adaylığı hakkında UCLG-MEWA Genel Sekreter vekili tarafından katılımcılara bilgi verilecek.

Yeni yönetim belirlenecekKategori : GÜNCEL