Saadet Partisi son düzlükte

Saadet Partisi son düzlükte
Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş ile muhalifler, son kozlarını hafta sonu oynayacak.Abone ol

Kurtulmuş'un, nihai kararını cumartesi günü vermesi bekleniyor. Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan ise kongre delegelerini pazar günü yapacağı istişare toplantısına davet etti.arizona seo p>

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, en kısa sürede hukuki süreci ve yol haritasını netleştirip açıklayacaklarını söyledi.

Kurtulmuş, Başkanlık Divanı Toplantısına katılmak üzere parti genel merkezine gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, ''Kayyum atamasına ilişkin verilen kararı temyize götürecek misiniz?'' sorusu üzerine Kurtulmuş, ''Çalışmalarımız ve istişarelerimiz sürüyor, en kısa sürede hukuki süreci ve yol haritasını netleştirip açıklayacağız'' dedi.

''Karşı taraftan uzlaşma mesajı alıyor musunuz? Uzlaşma mesajları var mı?'' sorusu üzerine de Kurtulmuş, bu konuda hiçbir şey söylemeyeceğini belirtti.

Bir gazetecinin, netleşen bir görüş olup olmadığı yönündeki sorusu üzerine de Kurtulmuş, ''Çok yakında, yani bu hafta içerisinde bütün bunlara ilişkin açıklama yapacağım'' dedi.Kategori : POLİTİKA