O adam yaşadığını inanamıyor

  • Ana Sayfa
  • O adam yaşadığını inanamıyor
O adam yaşadığını inanamıyor
Uçan otobüsün çamurluk ile lastik arasında sıkışarak kurtulan 47 yaşındaki İranlı Musa İsazade yaşadığına inanamıyor. Abone olŞanlıurfa'da aşırı hız nedeniyle dün sabah kontrolden çıkıp taklalar atarak fıstık bahçesine uçan otobüsün çamurluk ile la google ads uzmanı stik arasında sıkışarak kurtulan ve çekilen fotoğrafı ile hayatta kalması ‘Mucize' olarak yorumlanan 47 yaşındaki İranlı Musa İsazade yaşadığına inanamıyor.

3 kişinin öldüğü, 50 kişinin yaralandığı kazanın ardından hastanede tedavisine devam edilen ve genel sağlık durumu iyi olan İranlı İsazade, “Kaza çok feciydi. Oraya nasıl girdim, hayatta nasıl kaldım, halen inanamıyorum” dedi.

Şanlıurfa'da çamurlukla lastik arasına sıkışan ve görenlerin yaşamasına hayret ettiği İsazade, 3 kişinin öldüğü kazayı küçük sıyrıklarla atlattı. Türkçe konuşan, Suriye'de bulunan Hz. Zeynep Türbesi'ne gitmek için eşi Fatime ile birlikte yola çıktıklarını belirten Musa İsazade, “Uyuyordum. Bir anda büyük gürültü oldu ve kaza meydana geldi” dedi.Kategori : GÜNCEL