Otomobil ile minibüs birbirine girdi

  • Ana Sayfa
  • Otomobil ile minibüs birbirine girdi
Otomobil ile minibüs birbirine girdi
Osmaniye'de bir otomobil ile minibüsün kavşakta çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 13 kişi yaralandı. Abone ol

Kaza, gece saatlerinde Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Otoban bağlantı yolunda trafik ışıklarının bulunduğu kavşakta meydana geldi.
Mehmet Yıldırım (33) yönetimindeki 80 AR 260 plakalı minibüs ile Fatma İbik (37) idaresindeki 80 AC 916 plakalı otomobil kavşakta çar android uygulama geliştirme pıştı. Otomobil çarpışmanın etkisiyle yol kenarındaki su kanalına düşerken, kazada otomobil sürücüsü Fatma İbik, yanındaki Cansu İbik (5) ve Almine İbik (9) ile minibüs sürücüsü Mehmet Yıldırım, minibüste bulunan Meral Çetinkurt (45), Elif Azra Çetinkurt (4), Nigar Karbeyaz (33), Yiğit Ahmet Karbeyaz (1), Sabri Yıldırım (35), Cemile Yıldırım (56), Nadide Yıldırım (16), İsmet Yıldırım (27), Ahmet Yıldırım (16) ve Cahit Yıldırım (25) yaralandı. Otomobilde sıkışan sürücü Fatma İbik, Osmaniye Belediyesi arama kurtarma ekipleri tarafından araçtan çıkarıldı. Yaralılar, ambulanslarla Osmaniye Devlet Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile Özel İbni Sina Hastanesi'ne kaldırıldı.

Osmaniye Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Meral Çetinkurt yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamazken, durumu ağır olan Elif Azra Çetinkurt'un yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdüğü, diğer yaralıların ise hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.

Hasar gören otomobil ile minibüs ise olay yerine gelen kurtarıcılar tarafından çekildi. Kaza nedeniyle otoban bağlantı yolu da bir süre trafiğe kapatıldı.Kategori : GÜNCEL