Güdül'de karne heyecanı

Güdül'de karne heyecanı
Kaymakam Cenk Hakan Karaduman, öğrencilerin karne heyecanını paylaştı..Abone ol

2008-2009 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Güdül ilçesi ilköğretim okullarını gezen 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Güdül ilçesi ilköğretim okullarını gezen Kaymakam Cenk Hakan Karaduman,  öğrencilerin karne heyecanını paylaştı..

İlçe Milli Eğitim müdürü Kazım ….       Bera google reklamı nasıl verilir ber ilk olarak  Güdül ilköğretim okulunun ziyaret eden Karaduman,  "Eğitim-öğretimin en önemli aşaması ilköğretimdir. Başarıları da başarısızlıkları da günlük değerlendirmeyelim. Çocuklarımıza yardım edip yaz tatilini en iyi şekilde  değerlendirmelerini sağlayalım.” Dedi..

Kötü karnenin veliler için başarı ölçüsü olmaması gerektiğini vurgulayan Karaduman, öğrencilerle sohbet etti..

Daha sonra Atatürk  İlköğretim Okulu ve Yeşilöz beldesi İlköğretim Okulunu ziyaret eden Kaymakam Karaduman , sınıfları tek tek ziyaret ederek  öğrencilere karneleri dağıttı...
İlçe Milli Eğitim müdürü Kazım ….       Beraber ilk olarak  Güdül ilköğretim okulunun ziyaret eden Karaduman,  "Eğitim-öğretimin en önemli aşaması ilköğretimdir. Başarıları da başarısızlıkları da günlük değerlendirmeyelim. Çocuklarımıza yardım edip yaz tatilini en iyi şekilde  değerlendirmelerini sağlayalım.” Dedi..

Kötü karnenin veliler için başarı ölçüsü olmaması gerektiğini vurgulayan Karaduman, öğrencilerle sohbet etti..

Daha sonra Atatürk  İlköğretim Okulu ve Yeşilöz beldesi İlköğretim Okulunu ziyaret eden Kaymakam Karaduman , sınıfları tek tek ziyaret ederek  öğrencilere karneleri dağıttı...Kategori : GÜNCEL