Kütahya'da mesire alanı elden geçiyor

  • Ana Sayfa
  • Kütahya'da mesire alanı elden geçiyor
Kütahya'da mesire alanı elden geçiyor
Kütahya'da bulunan Çamlıca mesire alanının, daha modern hale getirilmesi için başlatılan çalışmaların bir ay içinde sonlanacağı öğrenildi.Abone ol

Kütahya'da Çamlıca mesire alanının çağa daha uygun getirilmesi için başlatılan çalışmaların bir ay içinde tamamlanacağı bildi hair transplant turkey price best rildi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, İl Çevre ve Orman İl Müdürü Mehmet Kuşcu, basın mensuplarına çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Milletvekili Kinay, Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan tahsis edilen ödeneklerle Çamlıca'daki oturma masaları, çocuk parkı ve tuvaletlerinin yenileme çalışmalarının halen sürdüğünü kaydetti.

Kinay, "Bilindiği gibi, Çamlıca piknik alanı şehrimizin en gözde mekanlarından birisi. Buranın oturma masaları başta olmak üzere park ve tuvaletleri çağa uygun getiriliyor. Yaptığımız girişimler sonucu, Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan tahsis edilen ödeneklerle başlatılan yenileme çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Bir ay içinde Çamlıca yepyeni bir mekam haline gelecek" dedi.Kategori : GÜNCEL