Bahçeli Erbil sorusuna cevap yok!

  • Ana Sayfa
  • Bahçeli Erbil sorusuna cevap yok!
Bahçeli Erbil sorusuna cevap yok!
MHP lideri Ankara'da açılış törenine katıldı, Bakan Atalay'ın Erbil ziyaretiyle ilgili sorulara cevap vermedi.Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Borç yüküyle devralınan Etimesgut Belediyesinin, borçlarını ödemesinin yanı sıra hizmet sürecini devam ettirmesinin gurur verici olduğunu'' söyledi.

Etimesgut Belediyesince düzenlenen Atakent Sosyal Tesisleri Temel Atma Töreni'ne katılan Bahçeli, burada yaptığı konuşmada, belediyenin, hizmet sürecinde ortaya koyduğu çalışmaların bir bölümünün görüldüğünü belirterek, ''Etimesgut'a bir dönem Silis kumu sonra yeniden bir demir el uzandı ve Enver Demirel sizlerin teveccühüyle belediye başkanı oldu. İnanıyorum ki Etimesgutlu vatandaşların almış olduğu önemli kararlardan ve tercihlerden birisi de budur'' dedi.

Büyüyen, gelişen, hızla nüfusu artan ve insanlara daha mükemmel bir hayatı yaşatmaya gayret gösterdikleri bir ortamda yapılacak hizmet ve modernleşme süreci içerisinde Etimesgut'u yaşanabilir bir ilçe haline getirmenin Enver Demirel ve ekibine nasip olduğunu belirten Bahçeli, ''1,5 yılı aşkın sürede, büyük bir borç yüküyle devralınan belediyenin borçları ödemesinin yanı sıra hizmet sürecini devam ettirmesinin gurur verici olduğunu'' söyledi.

Seçimler döneminde hızla gelişen ve değişen ilçenin daha modernleşerek yaşanabilir ilçe haline dönüşmesinde vaat edilen projelerin kısa dönemde tamamlanacağına inandıklarını belirten Bahçeli, ''Bu demir ele sahip çıkınız. Bu el, Etimesgut'ta modernleşme sürecinin adı olacaktır ve çalışma arkadaşlarıyla Etimesgut'u layık olduğu yere taşıyacaktır'' diye konuştu.

BAKAN ATALAY'IN ERBİL'E GİDİŞİ

Burada bir gazeteci, Bahçeli'ye ''İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın, Erbil'e gitmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusunu yöneltti. Eğilerek ''efendim'' diyen Bahçeli, sorunun yinelenmesi üzerine ''Bu daha sonra''' karşılığını verdi ve makam aracına binerek festival alanına geçti.

Temel atma töreninin ardından Etimesgut Belediyesi 7. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında açılan stantları gezen Bahçeli'ye Orhan Sungur tarafından yapılan yağlı boya Atatürk tablosu, Ayla Yıldırım'ın boncuklardan yaptığı MHP bayrağı ile seymen kılıcı hediye edildi.Kategori : POLİTİKA