Beyoğlun'da genç kız cesedi bulundu

  • Ana Sayfa
  • Beyoğlun'da genç kız cesedi bulundu
Beyoğlun'da genç kız cesedi bulundu
Beyoğlu'nda bulunan lüks bir apartman dairesinin boşluğunda genç kız ceseti bulundu.Abone ol

Beyoğlu'ndaki 10 katlı lüks apartmanın havalandırma boşluğunda gece elbisesi giymiş genç bir kızın cesedi bulundu. Genç kızın, 1986 doğumlu üniversite işletme bölümü mezunu Nazlı Sinem Erköseoğlu olduğu belirlendi. Polis, Erköseoğlu'nun intihar ettiği üzerinde duruyor.

Beyoğlu Gümüşsuyu Mahallesi İnönü Caddesi'nde bulunan Mithatpaşa Apartmanı'nın havalandırma boşluğunda 24 yaşındak massachusetts seo i Nazlı Sinem Erköseoğlu adlı genç kızın cesedi bulundu.

Erköse'nin ölümüyle ilgili olarak polisin elindeki en güçlü senaryo, genç kızın intihar ettiği yolunda.

Edinilen bilgiye göre saat 14:30 sıralarında 112 acil servis ile itfaiyeye gelen ihbar telefonları üzerine olay yerine gide sağlık ve itfaiye ekipleri 10 katlı Mithatpaşa apartmanının havalandırma boşluğunda bir genç kıza ait ceset buldu.

Olay yerinde yapılan ilk incelemede, vücudundaki belirgin kırıklar nedeniyle genç kızın yüksekten düşerek öldüğü anlaşıldı.

Polis ekipleri de olay yerine geldi. Polisin yaptığı soruşturmada adının Nazlı Sinem Erköse olduğu belirlenen genç kızın, apartmanın sekizinci katı 15 numarada oturan Mahmut Paksoy'un oğlu Can Paksoy'un arkadaşı olduğu belirlendi.

Öğrenildiğine göre polisin ifadesini aldığı Can Paksoy, genç kızla barda tanıştıklarını daha sonra eve geldiklerini, uyandığında evde olmadığını görünce aramaya başladığını ve cesedini gördüğünü söyledi.

Olay yerinde yaptığı araştırma ve ifadesine başvurduğu kişilerden aldığı bilgilere göre polis ölümün "intihar" olduğu ihtimali üzerinde duruyor.

Öte yandan genç kızın ailesiyle ilgili araştırma da yapan polis, 23 yaşındaki genç kızın anne ve babasının ayrıldığını, Nazlı Sinem Erköse'nin annesiyle yaşadığını belirledi.

Ruh sağlığının da dalgalı olduğu öğrenilen Erköse'nin daha önce ilaç içerek intihar girişiminde bulunuğu öğrenildi.Kategori : GÜNCEL