Bir kaşık suda fırtına kopardılar

  • Ana Sayfa
  • Bir kaşık suda fırtına kopardılar
Bir kaşık suda fırtına kopardılar
Haliç'te düzenlenen Architon 2010 Dünya Offshore Şampiyonası'nın 7. ayağında ezeli rakiplerin yarışı herkese heyecanlı anlar yaşattı. Abone olEzeli rakipler 02 YKM Sport, 05 GSYİAD Galatasaray ve 03 Beşiktaş 1903 takımları aralarındaki çekişme ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı

Architon 2010 Dünya Offshore 225 Şampiyonası 7. Ayak 13. Yarışı olan Fatih Grand Prix bugün Haliç'te koşuldu. Berna Muhlbauer ve nevada seo Joseph Muhlbauer ikilisinin yarıştığı 05 GSYİAD 1905 takımı bugün çok başarılı bir performans sergiledi. Geçen yılın dünya ikincisi olan ikili bu sene 05 GSYİAD teknesi ile yarışıyor. Pit-stop'ta yaptıkları hata ile birinciliği 2 YKM Sport'a kaptıran 05 GSYİAD Galatasaray'ı 03 Beşiktaş 1903 takımı takip etti.
Heyecan düşmedi

Ezeli rakipler 02 YKM Sport, 05 GSYİAD Galatasaray ve 03 Beşiktaş 1903 takımları aralarındaki çekişme ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Yarış boyunca 03 Beşiktaş 1903'ün ensesinden ayrılmayan 67 Olympique De Marseille yarışta dördüncü oldu. Hararetten kaynaklı kısa süre yavaşlayan 03 Beşiktaş 1903 kendini hemen toparladı ve yarışa devam etti. Talihsizlikten kurtulamayan takımın direksiyonu ellerinde kaldı ve bu da yavaşlamalarına sebep oldu.

Dos Santos da yarıştaydı

Fenerbahçeli futbolcu Andre Dos Santos bugün offshore yarışlarını izlemeye Haliç'e geldi. Santos, Galatasaray ve Beşiktaş takımlarının teknelerinin yarıştığı lakin Fenerbahçe'nin neden olmadığı sorusuna "Umarım Fenerbahçe Kulübü olarak en kısa zamanda biz de şampiyonada yerimizi alırız " şeklinde yanıtlandırdı.

Santos, yarışları izlemeye sevgilisi ile birlikte gelirken, sıcak yaklaşımları çevredekilerin dikkatini çekti.Kategori : GÜNCEL